SIEHEKaplama & Boya

Kaplama, nesnelerin yüzeyine uygulanan ve kalın, koruyucu bir film oluşturan malzemeler için genel bir terimdir. Sıvı şekilde mevcuttur. Kuruduktan sonra, kaplanan substratı (alt tabaka) dekore eden ve koruyan sürekli bir boya filmi oluşturur.

SIEHE, kaplama şirketleri için ekipman ve komple tesis inşası sağlamaktadır. Kaplama türleri vinil boya, akrilik boya, klorlu kauçuk boya, alkit boya, epoksi boya, poliüretan boya, fenolik reçine kaplama vs. gibi petrol bazlı, su bazlı ve toz kaplamaları içermektedir. Ayrıca nitroselülöz sulu çamur, macun vs. için üretim ekipmanları da sağlıyoruz.

SIEHE kaplama ekipmanları konusunda uzun bir geçmişe sahip olup çok sayıda iyi tanınan kaplama şirketi için ekipman ve anahtar teslim projeler üretmiştir. Kaplama üretiminde engin deneyime ve toz ve sıvı otomatik besleme sistemi teknolojisinde, renkli hamur renklendirme, otomatik dolum ve otomatik kontrol sistemlerinde köklü bir uzmanlığa sahibiz. Öğütme alanında da çığır açmış bulunuyoruz. Şu ana kadar öğütme inceliğini ve verimliliğini önemli ölçüde arttıran birçok yeni öğütme makinesi geliştirdik. Kaplama üretimindeki zorlukları kapsamlı biçimde çözmek için komple tesis teslimatı, genel yüklenici için alt yüklenici işleri, fabrika restorasyonu, üretim kapasitesi artışı, proje yönetim hizmetleri ve plan tasarım hizmetleri sunuyoruz.