SANTINT

SANTINT, sektörün lider ve yenilikçi şirketlerindendir. Şirket, hem oto boya hem de inşaat boya grubu olarak boya renklendirme (dispanser) ve karıştırma makineleri üretimi ve servisinde uzmanlaşmaktadır. 1996'da Çin Halk Cumhuriyetinin Henan Vilayetin'nin merkezi Zhen Zhou şehrinde kurulan fabrika 17 000 m2 üretim alanına ve 3 000 m2 ofis alanında hizmet vermektedir. 2009 Polonyada 2010 yılında Los Angeles'te ofis açarak Amerika pazarına açılmış bulunmaktadır. Aralarında 35 Ar-Ge mühendisiyle birlikte günümüzde 400 kişi çalışmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 50 000 adettir.

SANTİNT Ürünleri iki grupta toplanmakta: oto boya karıştırma makineleri ve inşaat boya renklendirme ve karıştırıcılar. Karıştırma makineleri, SHP; HT; P3 ve PA serileri olarak belirlenmiştir. Bu karıştırıcılar özel olarak yenilikçi teknolojilere ve patentlerle sahiptir. Bugün SANTİNT mikserleri Çin, Güney Doğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve Avustralya pazarlarının 50%sine sahipken, Avrupa, Latin Amerika, Kuzey Asya'da Santint'in pazar payı durmadan ve hızla artmaktadır.

SANTINT Renklendirme Makineleri tam otomatik ve manüel dispanserleri, titreşimli çalkalayıcıları ve jiroskopik karıştırıcıları yanı sıra birçok teknik yenilikleri içermektedir. Teknik yenilikler patentli uyumlu dozajlama yazılımını barındırmaktadır.

KALİTE YÖNETİMİ, GÜVENLİK: ürünler ISO9001:(2008) tarafından onaylanmıştır. TUV, CCQS ve Eurocert'in verdiği CE ve WEEE sertifikalarına sahiptir. RoHS Yönetmeliği ile uyumlu, Atex'in patlamaya dayanıklılık sertifikalarını almıştır.